środa, 19 listopada 2014

12. Przegląd ostatniego tygodnia

Cześć! :)
Przepraszam, że nie było mnie tu cały tydzień, ale... SZKOŁA. Klasa maturalna zobowiązuje, tak jak i olimpiada z j. angielskiego (która, swoją drogą poszła mi beznadziejnie...). Nie miałam czasu na wstawienie notki, a nawet na odwiedzenie Waszych blogów, za co przepraszam.
W tej notce nie będzie wymyślnych wzorów, dodam jedynie moje paznokcie z ostatniego tygodnia, niestety nie miałam czasu (zaczynam nienawidzić tego zwrotu) na malowanie ich codziennie. Postaram się wszystko nadrobić!


1.Do pomalowanie tych paznokci użyłam mojego ulubieńca - srebrnego lakieru H&M. Do tego Avon Speed Dry, kolor Lure i top coat z brokatem H&M, użyty na srebrnych paznokciach.


2.Biały lakier z czarnymi drobinkami - taki marmurek :). Jest to lakier Paola Beauty nr 26. Kupiłam go za zawrotną sumę 3 złotych i bardzo go polubiłam!3.Paznokcie pomalowane granatowym lakierem Rimmel 60 Seconds nr 850 Aye Aye Sailor, do tego kropki i maziugi - ukochany srebrny lakier H&M. Przepraszam za jakość zdjęcia, jest tragiczna przez dzisiejszą pochmurną pogodę ;/


Na dzisiaj to tyle, postaram się jeszcze w tym tygodniu znaleźć czas na notkę z fajnymi pazurkami. 
Papa!


5 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz i obserwację, to motywuje mnie do dalszego pisania. Zawsze staram się odwdzięczyć :). Jeśli jednak masz zamiar pisać nic nie wnoszące jadowite komentarze, to lepiej nie pisz nic.

Chętnie wezmę udział, jeśli nominujesz mnie do jakiegoś projektu paznokciowego, jednak nie bawię się w LBA czy inne TAGowe zabawy.