poniedziałek, 29 czerwca 2015

57. Wyniki rozdania!

Hej!
Przychodzę dziś do Was z wynikami rozdania, w którym wzięło udział tylko 14 osób. No ale trudno, może następnym razem będzie więcej ;). Miał być filmik i starannie przygotowane losy na karteczkach. Niestety ciągle ostatnio jeżdżę do pracy na nocki i chodzę niedospana, a potem jeszcze noszę ulotki, także z braku czasu stanęło na internetowej maszynie losującej :D.
Obiecuję, że wyniki następnego rozdania (zbliżają się pierwsze urodzinki bloga i chyba wtedy coś zorganizuję, to już we wrześniu!) będą przeprowadzone w inny sposób. No ale koniec zanudzania - czas na wyniki.
Nagroda wędruje do...
Agnieszki Winciorek z bloga liveagi.blogspot.com. Gratulacje!!! :)

Do Agnieszki odezwę się mailowo z prośbą o adres do wysyłki nagrody, a resztę moich kochanych czytelniczek zapraszam wkrótce na nowy post ze zdobieniem :)

13 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz i obserwację, to motywuje mnie do dalszego pisania. Zawsze staram się odwdzięczyć :). Jeśli jednak masz zamiar pisać nic nie wnoszące jadowite komentarze, to lepiej nie pisz nic.

Chętnie wezmę udział, jeśli nominujesz mnie do jakiegoś projektu paznokciowego, jednak nie bawię się w LBA czy inne TAGowe zabawy.