sobota, 14 listopada 2015

100. Wyniki rozdania!

Hej kochane!
Przepraszam, że dopiero teraz, ale naprawdę przez studia mam dużo na głowie.
W końcu dałam radę zrobić wyniki rozdania. Wzięły w nim udział 34 osoby, jednak wzięłam pod uwagę 31 osób - dwie z Was nie spełniły warunku wzięcia udziału, a jedna nagle usunęła konto na bloggerze.
Do losowania użyłam stronki classtools.net. Wpisywałam tam Wasze nicki tyle razy, ile losów zdobyłyście. Chcecie się dowiedzieć, kto wygrywa? :)


Aleksandra Włoch - gratuluję! :)

Wysyłam maila z prośbą o adres do wysyłki nagrody i czekam do 18.11 na odpowiedź (miało być do 15.11, ale jak wiadomo miałam opóźnienie w ogłoszeniu wyników).

Fajnie się złożyło, że ogłoszenie wyników z rozdania publikuję akurat w setnym poście :D. Dziś wieczorem lub jutro rano pokażę Wam fajny lakier do stempli - czekajcie na wpis! :)


11 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz i obserwację, to motywuje mnie do dalszego pisania. Zawsze staram się odwdzięczyć :). Jeśli jednak masz zamiar pisać nic nie wnoszące jadowite komentarze, to lepiej nie pisz nic.

Chętnie wezmę udział, jeśli nominujesz mnie do jakiegoś projektu paznokciowego, jednak nie bawię się w LBA czy inne TAGowe zabawy.