czwartek, 4 lutego 2016

111. Paczka od Born Pretty Store

Hej!
Niedługo kończę sesję, więc będę miała czas wstawiać stylizacje paznokci, póki co robię zdjęcia gdy je jakoś fajnie pomaluję i powiem Wam, że się już tego trochę uzbierało. Niestety musicie uzbroić się w cierpliwość, zobaczycie je wkrótce ;).

Dzisiaj pokażę Wam, co dostałam od BPS. Paczucha została wysłana do mnie w listopadzie (jakoś w połowie), i według śledzenia przesyłki od 6 grudnia była już w Polsce. Dostałam ją kilka dni temu - cudnie po prostu :P


W paczce znajdowały się urocze naklejki na paznokcie z misiami, szablony do wzorków, srebrne ozdoby w różnych kształtach oraz płytka. Z racji tego, że była zamawiana w listopadzie, ma świąteczne wzorki. Chyba już nie przyda mi się w tym roku, chociaż niektóre wzorki nie są typowo świąteczne i może coś z nich wykombinuję ;).7 komentarzy:

 1. ja tak długo czekałam na przesyłkę od Lady Queen. zamawiałam w październiku i miały przyjść do mnie piękne jesienne liście, a otrzymałam je pod koniec listopada kiedy zaczynał padać śnieg i będą czekały do kolejnej jesieni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa jestem co uda Ci się stworzyć z tych dobroci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawi mnie co to za płytka jest ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa paczuszka :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa jestem jak sprawdzą się u Ciebie naklejki-szablony :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz i obserwację, to motywuje mnie do dalszego pisania. Zawsze staram się odwdzięczyć :). Jeśli jednak masz zamiar pisać nic nie wnoszące jadowite komentarze, to lepiej nie pisz nic.

Chętnie wezmę udział, jeśli nominujesz mnie do jakiegoś projektu paznokciowego, jednak nie bawię się w LBA czy inne TAGowe zabawy.