piątek, 19 lutego 2016

113. Misiowe serduszkowe

Hejka!
Mam dziś dla Was mani z użyciem świetnych naklejek z Born Pretty Store. Naklejki mają śliczne wzorki - paski, misiaki, kokardki...


Jak widzicie, naklejki mają 7 rozmiarów, dzięki czemu można je sobie dopasować do paznokci. Kosztują $1.64, czyli są niedrogie, a wpisując kod KTSQ10 można je kupić jeszcze taniej, tak jak cały asortyment BPS do paznokci. Do wyboru jest mnóstwo wzorów, ja wybrałam akurat takie, bo misie mnie urzekły :).

Naklejki na paznokciach trzymają się bardzo dobrze. Wytrzymują na paznokciach kilka dni, nie straszna im gorąca woda ani płyny do kąpieli :). Są elastyczne, lekko gumowe. Aplikacja jest łatwa, ale wbrew pozorom czasochłonna - trzeba troszkę nad nim posiedzieć, żeby je przygładzić do paznokci.Tak właśnie wyglądają na paznokciach, podobają Wam się? :)
12 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz i obserwację, to motywuje mnie do dalszego pisania. Zawsze staram się odwdzięczyć :). Jeśli jednak masz zamiar pisać nic nie wnoszące jadowite komentarze, to lepiej nie pisz nic.

Chętnie wezmę udział, jeśli nominujesz mnie do jakiegoś projektu paznokciowego, jednak nie bawię się w LBA czy inne TAGowe zabawy.