wtorek, 14 lutego 2017

145. Manicure walentynkowy

Hej!
W dzisiejszej notce pokażę Wam nową płytkę do stempli z Born Pretty Store. Jest to płytka Celebration BPX-L014 z wzorami idealnie wpasowującymi się w klimat dzisiejszego dnia, czyli Walentynek :).
Płytka ma wiele motywów kojarzących się ze Świętem Zakochanych ale i nie tylko. Oprócz różnych serduszek i napisów "love" mamy również motywy kwiatowe oraz... parę kotków :). Wszystkie wzorki dobrze odbijają się na stemplu, a więc nie ma zastrzeżeń co do jej wyżłobienia. Jeśli chodzi o cenę, nie jest ona najniższa: $5.99 bez promocji. Pamiętajcie jednak o kodzie rabatowym KTSQ10, który uprawnia Was do 10% zniżki na cały dział "nail art".

Jeśli chodzi o mój manicure z wykorzystaniem tej ślicznej płytki, to postawiłam na klasykę. Dwa odcienie różu, serduszka, napisy "love" oraz brokat. Lakiery, których użyłam to:
  • Jasny róż - Safari, niestety nie ma numerka :(
  • Ciemny róż - Rimmel 60 Seconds o nazwie Don't Be Shy
  • Brokat holograficzny - Flormar nr 392 Holographic Silver
 Takie właśnie paznokcie noszę dzisiaj :).
Mam jeszcze do przetestowania jedną płytkę oraz lakier hybrydowy, bardzo delikatny i pozwalający stworzyć elegancki manicure. Co chcecie zobaczyć najpierw? :)


9 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz i obserwację, to motywuje mnie do dalszego pisania. Zawsze staram się odwdzięczyć :). Jeśli jednak masz zamiar pisać nic nie wnoszące jadowite komentarze, to lepiej nie pisz nic.

Chętnie wezmę udział, jeśli nominujesz mnie do jakiegoś projektu paznokciowego, jednak nie bawię się w LBA czy inne TAGowe zabawy.