czwartek, 30 marca 2017

148. Różowe z kokardkami

Hej!
Dzisiaj pokażę Wam ostatnią już płytkę do stempli, którą dostałam od Born Pretty Store. Płytka ma bardzo ładne, dziewczęce motywy kokardek :).


Jest to płytka z firmy Harunouta. Jak widać, znajdują się na niej różne rodzaje kokardek :). Płytka kosztuje $1.99, i możecie ją znaleźć w dziale nail art :).
Płytka jest dobrze wyżłobiona, stempelki dosyć ładnie się z niej odbijają, ale mimo wszystko wolę płytki firmowe BPS, są według mnie najlepiej wyżłobione. Chcecie zobaczyć, co zmalowałam za jej pomocą? :)

Postanowiłam, że ze słodkimi i dziewczęcymi kokardkami najlepiej będzie współgrać róż, więc wybrałam dwa odcienie: Don't Be Shy od Rimmela oraz Orchid Splash z Avonu. Do tego błyszczący top coat z Lovely na środkowy paznokieć oraz matowy top coat z Avonu :). Kokardki odbiłam z płytki białym lakierem z Rimmela.


3 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz i obserwację, to motywuje mnie do dalszego pisania. Zawsze staram się odwdzięczyć :). Jeśli jednak masz zamiar pisać nic nie wnoszące jadowite komentarze, to lepiej nie pisz nic.

Chętnie wezmę udział, jeśli nominujesz mnie do jakiegoś projektu paznokciowego, jednak nie bawię się w LBA czy inne TAGowe zabawy.