piątek, 7 lipca 2017

154. Hybrydy, stemple i błyszczący pyłek

Hej!
Dzisiaj chcę Wam pokazać hybrydy ze stempelkami i błyszczącym pyłkiem. Zarówno pyłek jak i płytka do stempli pochodzą z Born Pretty Store.


Płytka ma numer seryjny BP-123. Ma prześliczne wzorki: mandale, kwiaty, można za jej pomocą stworzyć wiele ciekawych stylizacji paznokci. Wzorki ładnie się odbijają na paznokciach.Płytka kosztuje $2.99 bez promocji. Znajdziecie ją na Born Pretty Store. Pamiętajcie, że wpisując kod: KTSQ10 możecie ją mieć 10% taniej! :)

Jak już wspominałam, za pomocą tej płytki można stworzyć wiele różnych ciekawych mani, ja postanowiłam, że pomaluję wszystkie paznokcie białą hybrydą a na dwóch z nich pocieniuję biel delikatnym różem i błękitem. Na to pyłek holograficzny, błękitne stemple wykonane metalicznym Arctic Steel od Avon i oto efekt:

I jak, podobają się? :)
Serdecznie zapraszam na mój paznokciowy profil na Insta: @ewelaina.nails3 komentarze:

  1. Ta płytka już sama w sobie jest piękna! Można sporo z nią pokombinować ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wzorek swietnie sie prezentuje :O

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/07/czarny-dresowy-komplecik.html

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz i obserwację, to motywuje mnie do dalszego pisania. Zawsze staram się odwdzięczyć :). Jeśli jednak masz zamiar pisać nic nie wnoszące jadowite komentarze, to lepiej nie pisz nic.

Chętnie wezmę udział, jeśli nominujesz mnie do jakiegoś projektu paznokciowego, jednak nie bawię się w LBA czy inne TAGowe zabawy.