środa, 13 września 2017

160. Kopciuszkowe błyszczące paznokcie

Hej!
Dzisiaj pokażę Wam manicure z Kopciuszkiem, do którego ozdobienia użyłam brokatu z Born Pretty Store. Brokat ten bardzo ciekawie się mieni i daje błyszczący, pastelowy efekt.


Brokat przychodzi do nas w pudełeczku z logiem Born Pretty, które jest szczelnie zamknięte. Ma formę sześciokątnych płatków. Do wyboru mamy 4 rozmiary brokatowych płatków, ja wybrałam 1.0 mm. Można go kupić TU. Kosztuje niewiele, bo $0.99, ale wpisując kod KTSQ10 możecie kupić cały asortyment działu nail art 10% taniej :).Pięknie się mieni. W pudełeczku widać, że brokat jest różowy, ale na różnych kolorach lakieru wygląda inaczej. Pasuje zarówno do hybryd jak i do tradycyjnych lakierów do paznokci, dziś zobaczycie go na tradycyjnych. Można go nałożyć sześciokąt po sześciokącie, albo chaotycznie, bez ładu i składu :). Ja wybrałam ten drugi sposób, zobaczcie same:Płatki brokatu wyglądają jak łuski ryby lub... syrenki :). Naklejki wodne z Kopciuszkiem pochodzą z Ali, kupiłam je dosłownie za grosze. Brzoskwiniowy lakier to Rimmel 60 Seconds nr 408 Peachella, a niebieski Golden Rose Color Expert nr 47.


Co sądzicie o "łuskowym" brokacie?


5 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz i obserwację, to motywuje mnie do dalszego pisania. Zawsze staram się odwdzięczyć :). Jeśli jednak masz zamiar pisać nic nie wnoszące jadowite komentarze, to lepiej nie pisz nic.

Chętnie wezmę udział, jeśli nominujesz mnie do jakiegoś projektu paznokciowego, jednak nie bawię się w LBA czy inne TAGowe zabawy.